Щорічна зустріч дилерів VARTEX UKRAINE

 

Щорічна зустріч дилерів VARTEX UKRAINE

5 березня на базі етнографічного комплексу «Українське село» (Київська область) відбулася щорічна зустріч дилерів VARTEX UKRAINE 2021, в якій взяло участь понад 35 осіб з усіх регіонів України.
Під час конференції представники дилерських компаній обговорили:

  • міни в державних будівельних нормах щодо облаштування теплоізоляційного шару, а саме, товщину і щільність утеплювачів;
  • сновні європейські стандарти для плиткових клеїв і результати тестування продуктів компанії за такими характеристикам, як адгезія, деформація, відкритий час.

Особливий інтерес в учасників зустрічі викликала презентація новинок, яку проводив технічний директор VARTEX UKRAINE Андрій Варвус. Так, в 2021 році в лінійці продуктів компанії з'являться:

  • 1 і 2-х компонентні гідрофобізатори для захисту будівель і мінеральних основ Vartex S01 та S02;
  • 1 і 2-х компонентна гідроізоляція Vartex Hidrostop;
  • цементна стяжка Vartex CF 40;
  • універсальна суха штукатурка Vartex R20;
  • клей-піна Purtex і акриловий контакт грунт.

Не менший інтерес у представників дилерських компаній викликали і тестові випробування на ударостійкість клейових складів для системи утеплення. В якості дослідних зразків виступили наші продукти Armo-Plast, S-Plast, MW Fasad, Fix 1, Fix 2 та клеї конкурентів зі схожими характеристиками. Роль «ударних» елементів грали металеві кулі вагою 0.5, 0.8 та 2 кг, які вільно падали на зразки із висоти 1 м. За результатами тестування клейові суміші VARTEX показали відмінні характеристики, що ще раз доводить високу якість нашої продукції.

«Вишенькою на торті» стало нагородження ТОП-3 кращих дилерів VARTEX UKRAINE в 2020 році. Цього разу ними стали:
  1. 
ТОВ «Проспектум», м. Дніпро.
  2. ПП «Данском", м.Львів.
  3. ТОВ «БУДЕКО +», м. Запоріжжя.

Після церемонії нагородження всі учасники мали можливість ближче познайомитися один з одним та обговорити робочі моменти в легкій і невимушеній обстановці.

Завершенням заходу стало спільне фото на пам'ять і обіцянка знову зустрітися в «вузькому сімейному» колі наступного року.

 

 

Компанія

ТОВ "Вартекс Україна" - це якісні будівельні матеріали українського та чеського виробництва.

Адреса

03065
м.Київ,
вул. Козелецька, 24

Контакти

+38 (067) 329-91-04

nm(@)vartex.ua

Ми у соц. мережах

      


сертификат ISO 9001


торгівельний знак чеського виробництва