УСІ НОВИНИ
Збираємо кошти на мікроавтобус
для військових медиків
.

Vartex Ukraine придбали карету швидкої допомоги для Головного військового клінічного госпіталю. Запрошуємо вас долучитися до збору коштів на ці потреби!

11 міжнародна конференція
BUDMIX.2021
.

В черговий раз наша компанія стала учасником міжнародної конференції BUDMIX.2021, яка проходила 29-30 вересня 2021 в Premier Hotel Dnister у Львові.

Навчання по новинкам продукції
LIKOV (Чехія)
.

Компанія LIKOV є одним з найбільших виробників будівельних комплектуючих і аксесуарів в Чеській республіці і одним з лідерів європейського ринку.

 
Вивчаємо нові технології ETICS від компанії EJOT (Німеччина).
EJOT вже понад 90 років є одним з провідних європейських виробників кріпильного приладдя. Клієнти EJOT - це відомі концерни ринку автомобільної промисловості, галузі електроніки та будівництва.

Виставка InterBuildExpo 2021: нові знайомства і підвищений інтерес до продукції Vartex.
В черговий раз наша компанія взяла участь в міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo, яка проходила з 17 по 19 березня 2021 року в Міжнародному виставковому центрі в Києві.

Щорічна зустріч дилерів VARTEX UKRAINE.
5 березня на базі етнографічного комплексу «Українське село» (Київська область) відбулася щорічна зустріч дилерів VARTEX UKRAINE 2021, в якій взяло участь понад 35 осіб з усіх регіонів України.

 
Візит дилерів Vartex до партнерів в Чехію та Польшу. Лютий 2020 р.
Були на заводі лакофарбових матеріалів BARVY A LAKY TELURIA, на виробництві профілів для систем утеплення LIKOV та на виробництві базальтової вати PETRALANA.

InterBuildExpo 2019 
Компанія "Вартекс Україна", спільно з чеським виробником ЛФМ "BARVY A LAKY" і польським виробником мінеральної вати "Petralana", взяли участь у великому, для українського ринку будівельних матеріалів, заході

Клей Vartex Flex W Plus при ремонті плавального басейну 
Для облицювання плиткою басейну в м. Жмеринка було обрано білий високоеластичний водостійкий клей Vartex Flex W Plus.

 
InterBuildExpo 2018 
Компанія "Вартекс Україна", спільно з чеським виробником ЛФМ "BARVY A LAKY" і польським виробником мінеральної вати "Petralana", взяли участь у великому, для українського ринку будівельних матеріалів, заході - міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo 2018.

Будівництво, Архітектура, Нерухомість 2017 
«Вартекс Україна», спільно з партнерами з Чехії
«Barvy a Laky Teluria», брали участь в Міжнародному експофорумі «БУДІВНИЦТВО, АРХІТЕКТУРА, НЕРУХОМІСТЬ», який проходив в Києві з 5 по 7 жовтня.


 

Компанія

ТОВ "Вартекс Україна" - це якісні будівельні матеріали українського та чеського виробництва.

Адреса

03065
м.Київ,
вул. Козелецька, 24

Контакти

+38 (067) 329-91-04

nm(@)vartex.ua

Ми у соц. мережах

      


сертификат ISO 9001


торгівельний знак чеського виробництва