Про нас

Vartex Ukraine — виробник будівельних матеріалів із потужностями в Чеській Республіці.
Наша компанія є виробником сухих будівельних сумішей та матеріалів системи ETICS,
також розробляємо індивідуальні продукти для об'єктів будівництва.

 

 

Завод


Основа виробництва продуктів Vartex — завод лакофарбових матеріалів Barvy a Laky Teluria. За 125 років він перетворився на потужне підприємство із власними лабораторіями та дослідницьким центром.
Сьогодні Barvy a Laky Teluria є найбільш інноваційним чеським виробництвом.

 

Якість


Використовуючи досвід наших чеських партнерів ми створюємо високоякісні будівельні матеріали, з якими зручно та легко працювати. Захисні декоративні штукатурки Fastech виробляємо в Чеській Республіці, сухі будівельні та клейові суміші — в Україні по рецептурам і технологіям Barvy a Laky Teluria. 

Виробництво


При виробництві використовуємо будівельну хімію виключно від європейських постачальників таких як: Wacker, Dow Chemical
 

Тонування


Фарби та штукатурки тонуються пігментами німецького виробника Heubach за колірними палітрами Teluria Spectrum, BAL, RAL, NCS. Тому матеріали, що були затоновані, тривалий час зберігають колір на фасаді. 

Технологія


Технологи заводу розробляють нові та покращують старі формули продуктів, щоб відповідати зростаючим потребам ринку. Виробництво матеріалів здійснюється за міжнародними стандартами: ISO 14001 (управління якістю), ISO 9001 (екологічний менеджмент), ISO 50001 (енергоменеджмент).
 

Співпраця


Із нами працюють ті, хто вибирає високоякісні матеріали та хоче забезпечити енергоефективність та термоізоляцію будівельних об'єктів за будь-яких погодних умов. Для цього розроблено системи Vartex Therm EPS, Vartex Therm MW та Vartex Therm АВ.
Для ефективного утеплення ми підготували альбом технічних рішень ETICS-систем. 

Представництва


Замовити систему термоізоляції Vartex Therm та інші будівельні матеріали можна в офіційних дилерів Vartex Ukraine (розділ Контакти).  
Напишіть головному технологу Vartex, (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) щоб отримати професійну консультацію з вибору та використання будівельних матеріалів.
 

Компанія

ТОВ "Вартекс Україна" - це якісні будівельні матеріали українського та чеського виробництва.

Адреса

03065
м.Київ,
вул. Козелецька, 24

Контакти

+38 (067) 329-91-04

nm(@)vartex.ua

Ми у соц. мережах

      


сертификат ISO 9001


торгівельний знак чеського виробництва